اولیت سایت کارت ویزیت،‌ رضایت کاربران محترم است. مفتخریم که تا بدین روز تمامی کاربران عزیزی که فایل‌های لایه باز مورد نیاز خود را خریداری کرده‌اند، راضی بوده‌اند. برخی از کاربران،‌ عضو و همراه سایت ما هستند که کمال تشکر را از ایشان داریم.
سایت کارت ویزیت میزبان نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیز می‌باشد،‌ همچنین پرسنل سایت کارت ویزیت براین موضوع متعهد‌اند که به پیشنهادات، شکایات و انتقادات شما در کمترین زمان ممکن پاسخ دهند. این را فراموش نکنید که تمامی نظرات شما موجب دلگرمی ما، پیشنهادات شما موجب ارتقای کیفیت کار، شکایات و انتقادات شما موجب پیشرفت ما می‌شود.
درصورت ثبت نظرات، انتقادات و همچنین پیشنهادات شما در سایت ما، با کمال احترام، نتیجه آن از طریق ایمیل یا تلفن همراه ارسال میگردد.
لذا خواهشمندیم با ارسال نظرات، پیشنهادات و حتی شکایات و انتقادات خود به ما، موجب پیشرفت کمپانی کارت‌ویزیت شوید، زیرا گزارش‌های شما موجب بهبود یافتن خدمت‌رسانی سایت ما به کاربران عزیز و محترم می‌شود. پس در این راه بزرگ سایت کارت ویزیت را همراهی و حمایت کنید. شایان ذکر است که پرسنل‌ما به بی‌احترامی افراد سوءاستفاد‌ه‌گر هیچ تعهدی ندارد و انتقادات و نظرات آنها به‌هیچ‌عنوان پاسخ داده نمی‌شود.

برای ثبت نظرات، انتقادات،‌ پیشنهادات خود،‌ می‌بایست فرم زیر را که شامل فیلد‌های نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس، ایمیل یا رایانامه، موضوع متن و متن نظرات شما است را پرکرده تا پشتیبانی‌ سایت کارت ویزیت آن را پیگیری نماید و نتیجه حاصل را به شما ارسال کند.

[contact-form-7 id=”1423″ title=”فرم ارسال فیدبک”]