دانلود کارت ویزیت شخصی
اصلی‌ترین کاربرد کارت‌های ویزیت شخصی، شناساندن اسم، عنوان و کار شما به دیگران است. اگر برای شروع تجارتی حرفه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنید یا به دنبال پیشرفت کسب و کار خود هستید، اولین قدم داشتن یک کارت ویزیت اختصاصی و انحصاری است. یک کارت ویزیت شخصی شیک، به شما کمک می­کند تا برند و نامتان در میان بازار و مارکت مشابه، متمایز و منحصربه فرد به شمار برود و بعنوان اولین انتخاب به ذهن برسید.

کارت ویزیت شخصی مناسب، ضامن حتمی موفقیت کسب و کار شما نخواهد بود، ولی قطعا کمک شایانی به پیشرفت و اعتبارش می­‌کند. بهترین کارت‌های ویزیت، در اولین نگاه، مخاطب را جذب کرده و تمام حواس او را به خود معطوف می‌کنند؛ به همین دلیل هم در مواقع لزوم، سریعا به یاد می‌­آيند. ولی وجه تمایز این کارت‌های چشمگیر و به یادماندنی با هزاران کارت ویزیتی که در گوشه‌ی کیف پولمان از یاد میروند در چیست؟ قطعا طراحی و نمای خلاقانه‌ی کارت این نقش را برعهده دارد. تلاش تیم ما بر این است که با طراحی ویزیت کارت شخصی خلاقانه نقش بازاریاب و تبلیغات را به خوبی برای شما بازی کنیم.
طراحی و دانلود کارت ویزیت لایه باز شخصی
در این قسمت، تعداد قابل توجهی نمونه کارت ویزیت شخصی معرفی شده است که تعدادی از نمونه‌ها، کارت ویزیت لایه باز رایگان و به طور پیش فرض قابل دانلود می­باشند. کارت های ویزیت فردی، برای افراد مختلف با شغل‌ها و اهداف متفاوت به کار برده می­شود. هنرمندان عزیز از فیلمبردار تا نوازنده، جامعه‌ی مهندسین، شاغلین به علوم پزشکی، مدرسین و اساتید، و حتی نماینده‌های انتخاباتی میتوانند از مزایای همراه داشتن کارت ویزیت فردی بهره ببرند و به راحتی خود را به مخاطبین معرفی کنند.

طرح انتخابی کارت ویزیت، نشانگر شخصیت کاری و کسب و کار شماست و تماما به سلیقه و گزینش شما بستگی دارد. تمامی طرح­‌های موجود بعنوان نمونه در این صفحه، قابل انتخاب و طراحی شده هستند و به صورت فایل لایه باز ارائه میشوند. فایل­‌های لایه باز قابل ویرایش و شخصی‌سازی در نرم افزار فتوشاپ بوده و برای دریافت و ثبت اطلاعات شخصی شما و تجارتتان آماده شده‌اند. خروجی این فایل، کارت ویزیت شماست که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین از نظر رزولوشن برای چاپ و پرینت مناسب است. اطلاعاتی که بر روی کارت‌ویزیت شخصی نوشته میشوند، بنا بر تصمیم خود شما قابل تغییر هستند و معمولا شامل عوامل زیر میشوند:

مشخصات کامل، شماره تماس، آدرس محل کار، نوع فعالیت، لوگو یا المان‌های مرتبط ، آدرس دقیق شبکه‌های اجتماعی