چرا کارت ویزیت PSD؟

در این عصر دیجیتال، کارت ویزیت قدیمی هنوز به اندازه گذشته اهمیت دارد. به زمان معرفی کسب و کار خود به مشتریانتان بیاندیشید. آیا زمان لازم برای نوشتن شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس کسب و کارتان و ارائه آن به مشتری همیشه برای شما وجود خواهد داشت؟ تصور کنید در مترو یکی از دوستان دوران کودکیتان را می‌بینید که از قضا به تخصص شما در کارش نیازمند است، آیا به سادگی کارت ویزیت خود یا کسب و کارتان را ارائه می‌دهید یا به دنبال راهی برای به اشتراک گزاری اطلاعات تماستان می‌گردید؟

کارت ویزیت فیزیکی نه تنها به شما امکان می‌دهد هنگامی که برای اولین بار با کسی ملاقات می‌کنید، معتبرتر ظاهر شوید، بلکه در صورت رعایت اصول، نام تجاری شما را به یاد ماندنی‌تر می‌کند. ما طراحی کارت ویزیت متناسب با کسب و کارت شما را به عهده گرفته‌ایم تا شما با مشاهده و مقایسه، کارت ویزیت مرتبط با کسب و کارتان را انتخاب کنید.

سعی ما بر این بوده که طرح‌های زیبا و متنوع را برای کارت ویزیت شما آماده سازیم تا شما با داشتن یک کارت ویزیت اختصاصی فاصله‌ی چندانی نداشته باشید. ما یک کمپانی طراحی آنلاین کارت ویزیت هستیم که علاقه‌مند به طراحی کارت ویزیت متناسب با کسب و کار شماست. با چندین سال سابقه کار در موسسات طراحی پا به عرصه مارکتینگ دیجیتال گذاشته ایم و امید است در این راه نیز رضایت کاربران خود را با تلاش های مسمتر و شبانه روزی کسب کنیم.

با ایده‌های ما متفاوت باشید

هدف ما ارائه بهترین کیفیت و خدمت به کاربرانمان است. استانداردهای در نظر گرفته شده ما، به کارت‌های ویزیت طراحی شده قابلیت انعطاف پذیری و کیفیت چاپ حتی در ابعاد بزرگ را می‌دهند. در حالی که بسیاری از طراحان دیگر برای کاهش زمینه و هزینه های طراحی تصمیم به استفاده از روش هایی با ظرافت و دقت کمتر می‌کنند و هزینه‌هایی فراتر از کار تقاضا می‌کنند، تلاش ما بر طراحی مقرون به صرفه و همچنین بهتر از گذشته می‌باشد.

خدمات پس از فروش

در صورت بروز هرگونه خطا یا نیاز به راهنمایی می‌توانید با ما تماس بگیرید. اگر مشکلی را متوجه شدید، می‌توانید به ما اطلاع دهید و در عوض کد تخفیف دریاقت کنید! از کوچکترین مشکلات تایپی تا مغایرت توضیحات با فایل دریافتی شما. ویزیت کارت PSD تا برطرف سازی کامل مشکل در کنار شما خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه

پس از دریافت سفارشتان در صورتی که در فایل خریداری یا دانلود شده متوجه هرگونه مشکل یا مغایرتی با مشخصات ذکر شده توسط ما شدید می‌توانید تا ۷ روز از زمان سفارشتان مشکل را به ما اطلاع دهید. در این صورت ما موظف هستیم در اسرع وقت نسبت به ارسال فایل سالم و یا عودت هزینه‌ی پرداختی شما اقدام نماییم.

پشتیبانی شبانه‌روزی

تیم پشتیبانی ما در تمامی روزهای کاری هفته و تمامی ساعات کاری آماده خدمت رسانی و پاسخ به سوالات شما مشتریان می باشد. و شما همیشه با یک فرد واقعی صحبت خواهید کرد، نه یک روبات و به صورت خودکار.

ارزش خرید کارت ویزیت برای مشاغل ایرانی

طراحی با کیفیت بالا و سفارشی از نظر خیلی‌ها مساوی‌ است با هزینه‌ی بالا و شاید حتی اضافی! اما چرا داشتن یک کارت ویزیت برای مشاغل ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

یکی از اهداف ویزیت کارت PSD ارائه کارت‌های ویزیت با قیمتی معقول است. قیمت طراحی کارت‌های ویزیت موجود در سایت از رایگان تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است، ما آماده ارائه کارت ویزیت به صورت آماده و لایه باز و همچنین طراحی سفارشی و اختصاصی هستیم تا به معرفی شما و کسب و کارتان کمکی کرده باشیم و می‌دانیم این را به بهترین شکل انجام خواهیم داد. 

ارائه محتوای آموزشی رایگان در حوزه طراحی

با ارائه مقاله‌های آموزشی سعی کرده‌ایم شما را برای داشتن کارت ویزیتی که مستحق آن هستید آماده کنیم و تا انتخاب کارت ویزیت مناسب کسب و کارتان در کنار شما خواهیم بود.