تیم ویزیت کارت PSD مفتخر است با ارائه انواع خدمات مرتبط با طراحی و ارائه انواع کارت ویزیت ، شما صاحبان مشاغل ایرانی را در انتخاب و تهیه­‌ی کارت ویزیت تبلیغاتی حرفه ای خود همراهی و راهنمایی کند. اگر مایل به سفارش کارت ویزیت فوری هستید، دیگر نگران نباشید. شما می­توانید با استفاده از سایت ما به بیش از صدها طرح لایه باز کارت ویزیت دسترسی داشته باشید. همچنین با آموزش­‌هایی که در سایت قرار داده‌­ایم این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده‌­ایم، که پس از دانلود کارت ویزیت لایه باز رایگان از سایت، بتوانید به راحتی آن را مطابق سلیقه­‌ی خود شخصی‌­سازی کنید.

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین

در صورتی که طرح کارت ویزیت خاصی را مد نظر دارید یا اصلا وقت طراحی کارت ویزیت ندارید، از طریق تلگرام سفارش آنلاین کارت ویزیت خود را ثبت کنید تا توسط تیم طراحی ما به صورت اختصاصی برایتان طراحی شود. لازم به ذکر است تمامی مراحل طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ انجام می‌پذیرد و در نهایت فایل لایه باز ویزیت کارت اختصاصی شما نیز برای شما ارسال می‌شود

هدف ما از ارائه­‌ی لینک دانلود فایل طرح آماده کارت ویزیت لایه باز رایگان، اثبات حسن نیت ماست. زیرا کارت ویزیت علی­رغم تاثیر باورنکردنی­‌ای که بر رونق کسب و کار دارد، همواره می‌­تواند هزینه­‌ی زیادی نیز به همراه داشته باشد. با حذف هزینه­‌های مربوط به طراحی کارت ویزیت، با روش فراهم آوردن امکان دانلود کارت ویزیت لایه باز رایگان، سعی داریم شما هم­وطنان را در کاهش هزینه­‌های سرسام‌­آور راه‌­اندازی کسب و کار جدید همراهی کنیم. تلاش تیم ما همواره در این راستا بوده است که با توجه به تمامی کسب و کارها، بستری فراهم آورد تا مخاطبان عزیز با هر کسب و کاری که دارند بتوانند به راحتی کارت ویزیت حرفه ای خود را تهیه کرده و از خدمات ما بهره­‌مند شوند.

اگر تصمیم به تهیه­‌ی ویزیت کارت شخصی خلاقانه و خاص برای خود و کسب و کارتان دارید، به صفحه­‌ی ابتدایی سایت رفته، از بین دسته­‌بندی انواع طرح های آماده ویزیت کارت ها دسته­‌ی مرتبط با کسب و کارتان را انتخاب کنید، از بین نمونه طراحی کارت ویزیت ها انتخاب کرده و پس از دانلود طرح فایل لایه باز کارت ویزیت، بنا بر سلیقه­‌ی خود آن را تغییر دهید.

آموزش طراحی کارت ویزیت

فراموش نکنید که همواره با آموزش‌های قرار داده شده در قسمت بلاگ نیز می‌توانید از آموزش آخرین اصول طراحی کارت ویزیت برخوردار شوید و هزینه و قیمت سفارش کارت ویزیت را تخفیف بگیرید!