شما می‌توانید مشکلات، سوالات و موضوع‌هایی که درباره سایت و محصولات آن دارید با پشتیبانی سایت درمیان بگذارید.
همچنین هدف از ارتباط کاربران با پشتیبانی و مدیر سایت رفع ابهامات ذهنی کاربران عزیز و محترم می‌باشد تا اگر سوال یا مشکلی دارند به آنها پاسخ داده و مشکلاتشان را رفع کنند.
همچنین خواهشمندیم برای ارتباط با پشتیبانی و مدیر سایت از روش‌های زیر اقدام نمایید :

تماس تلفنی

با ما تماس بگیرید! پس از تماس گرفتن با شماره ذیل، می‌بایست خود را معرفی کرده و سوال یا مشکل خود را مطرح کنید تا سوال مربوطه توسط مدیر سایت پاسخ داده شود و مشکلتان رفع شود.
شماره تماس: ۰۹۰۳۶۹۷۵۷۷۷

نشانی ایمیل

شما می‌توانید برای مطرح کردن سوالات خود برای ما ایمیل ارسال کنید، برای ارتباط با پشتیبانی ما با ایمیل، ابتدا باید موضوع خود را به دو صورت نوشته؛ به صورت سوال یا مشکل که می‌بایست ابتدا سوال یا مشکل خود را نوشته و پس از سوال یا مشکل خود، داخل پرانتز عبارت سوال یا عبارت مشکل را بنویسید مانند : “محصول کارت ویزیت شما دارای چند لایه می‌باشد؟(سوال)” یا “بنده نمی‌توانم فایل لایه باز شما را اجرا کنم و برای باز کردن آن به کمک احتیاج دارم(مشکل)”.
سپس باید در قسمت متنی، سوال و مشکل خود را به صورت واضح برای پشتیبانی ما توضیح دهید تا سوال یا مشکل شما تحت پیگیری کارشناسان ما قرار گیرد. چنانچه فایل تصویری … از سوال و مشکل خود دارید، می‌بایست آن را ضمیمه ایمیل خود کنید.
برای ارسال سوالات و مشکلات خود،‌ می‌توانید آن‌ها را به نشانی زیر ارسال نمایید :

visitcardpsd.ir@gmail.com

پیامرسان تلگرام‌

اگر مایل نیستید که از روش‌های تماس تلفنی یا ایمیل استفاده کنید، می‌توانید به نام کاربری زیر پیام داده و سوال و مشکل خود را حل کنید. برای استفاده از این روش می‌بایست خود را معرفی کرده و موضوع سوال و مشکل خود را به‌صورت واضح توضیح داده و اگر موضوع شما حاوی فایل تصویری یا ویدیو است، آن را به همراه سوال یا مشکلتان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند. برای ارسال سوالات و مشکلاتتان می‌توانید با نام کاربری زیر در ارتباط باشید :

@clouda

شبکه اجتماعی اینستاگرام

همچنین اگر قادر به ارسال سوال و مشکلاتتان با روش‌های بالا نبودید، می‌توانید با شبکه اجتماعی اینستاگرامی ما در ارتباط باشید. در این روش ابتدا خود را معرفی کرده و سوال و مشکلتان را برای ما ارسال می‌کنید، همچنین اگر سوال یا مشکل شما حاوی فایل تصویری یا ویدیویی بود، می‌بایست آن را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان تیم کارت ویزیت در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام نمایند. برای ارتباط با اینستاگرام ما می‌توانید از نام کاربری زیر استفاده کنید و با ما در ارتباط باشید :

Example_support_insta

نکته :

چنانچه تصمیم به برقراری تماس با کارشناسان ما را گرفتید، می‌توانید از روش‌های بالا استفاده کنید، تیم کارت ویزیت، سعی دارد تا بهترین خدمت‌رسانی را به کاربران عزیز و محترم داشته باشد، به‌همین دلیل سعی کرده است تا چندین راه برای ارتباط با کارشناسان را برای کاربران فراهم سازد تا کاربران با خیالی آسوده پاسخ سوال و رفع مشکلشان را به کارشناسان ما بسپارند. از همراهی شما کاربر گرامی، بسیار خرسندیم.