کارت ویزیت مراکز بهداشتی، درمانی و توانبخشی مانند داروخانه‌ها و دامپزشکی‌ها
کارت ویزیت مراکز درمانی یکی از کارت ویزیت‌های پرکاربرد مراکز ارائه خدمت به مردم است. این کارت ویزیت‌ها در ارتباط‌گیری موثر مخاطبان با مراکز درمانی، نقش ایفا می‌کند.
مجموعه‌های مختلفی که به نوعی به فروش محصول یا ارائه خدمات به افراد مشغول هستند، همواره برای معرفی خود به تبلیغات نیازمند می‎شوند. فرایند معرفی، برندسازی و دستیابی به جایگاهی قابل اعتنا در جامعه، روندی است که کسب و کارهای مختلف به دنبال آن هستند. بسته به نوع نیازهایی که یک مجموعه شغلی به آنها پاسخگو می‌دهد، سازوکار استفاده از تبلیغات و رنگ و لعاب به کار رفته در آن متفاوت است.
مراکز خدماتی، با توجه به مشکلاتی که حل می‌کنند یا تلاش‌هایی که برای بهبود زندگی افراد انجام می‌دهند، نوع تبلیغات متفاوتی را برمی‌گزینند.
کارت ویزیت به عنوان یکی از ساده‌ترین و در عین حال اساسی‌ترین ابزارهای تبلیغاتی، بر اساس نوع فعالیت یک کسب و کار، طراحی و چیدمان مختلفی را خواهد داشت. زیرا که اهداف، جنس خدمات و نیز طیف مخاطبان در انتخاب مدل تبلیغات و اطلاع‌رسانی تاثیرگذار است.
طراحی و دانلود کارت ویزیت مراکز درمانی به صورت فایل لایه باز
مراکز درمانی از آنجایی که با سلامت و جان انسان‌ها در ارتباط مستقیم هستند، باید بتوانند به شکلی درست اصالت، کیفیت و نگاه خود را به مقوله درمان و بهبود سلامت، نشان دهند.
انتخاب یک کارت ویزیت استاندارد که از اصول طراحی و روانشناسی رنگ و سبک پیروی می‌کند، به صاحبان این مشاغل در ایجاد ذهنیت صحیح در میان مخاطبان یاری می‌رساند.
این مراکز باید در یک نگاه سلامت، بهداشت و آرامش را به بیننده کارت ویزیت انتقال دهند. یک کارت ویزیت درمانی استاندارد، امنیت و حس اطمینان را به افراد القا می‌نماید و از این طریق آنها را با خود همراه می‌کند.
با این نگاه و در نظر گرفتن این نکات، کارت ویزیت مراکز درمانی با استفاده از رنگ‌هایی آرامش‎بخش که بهداشت را نوید می‌دهند، طراحی شده‎اند.
استفاده از المان‎های مرتبط با سلامت و درمان در این کارت‌ها یادآور فضای کاری این مجموعه‌هاست. به منظور تسهیل ارتباطات مراجعه‌کنندگان مراکز درمانی، بر روی این کارت‌ها امکان درج نام مجموعه، آدرس، شماره تماس و دیگر راه‌های ارتباطی فراهم شده است.