کارت‌های ویزیت برای مراکز تفریحی و سرگرمی
یکی از بهترین و سریع‌ترین ابزارها برای معرفی مراکز تفریحی-سرگرمی شما، ارائه کارت ویزیت اختصاصی برای کسب و کارتان می‌باشد. یک کارت ویزیت سرگرمی شیک، میتواند تاثیری چندین برابر تبلیغات گذرا بر مخاطب شما داشته باشد و نام مرکز را در ذهن به یادماندنی سازد.
امروزه، مراکز زیادی با هدف سرگرم کردم مردم و ساختن اوقات خوش برای آن‌ها شروع به کار کرده‌اند. ولی نکته حائز اهمیت در این بین، تعداد بسیار اندک و انگشت شماریست که توانسته‌اند نام خود را در میان نمونه‌های مشابه دیگر برجسته و متمایز سازند؛ به نحوی که به عنوان اولین گزینه به خاطر بیایند. انتخاب یک کارت ویزیت مناسب، می‌تواند علاوه بر این برجسته‌سازی، در شناساندن مرکز تفریحی شما به افراد جدید نیز کمک قابل توجهی کند. تلاش تیم ما بر این است که با طراحی کارت ویزیت سرگرمی خلاقانه، نقش تبلیغات و معرفی را به خوبی برای مرکز شما ایفا کنیم.
در این دسته‌بندی، صدها نمونه کارت ویزیت سرگرمی معرفی شده است که تعدادی از نمونه‌ها، کارت ویزیت لایه باز رایگان و به طور پیش فرض قابل دانلود می‌باشند. کارت‌های ویزیت سرگرمی، برای انواع مراکز و خدمات تفریحی متفاوت در نظر گرفته شده‌اند. سینماهای چند بعدی، باشگاه‌های پینت بال، شهربازی‌های موجود و یا تازه تاسیس شده، گیم نت‌ها و یا هر مجتمع تفریحی مد نظر شما از مواردی هستند که می‌توانند از مزایای دارا بودن کارت ویزیت انحصاری بهره برده و به راحتی خود را به مخاطبین معرفی کنند.
کارت ویزیت مرکز تفریحی شما، از نظر طراحی و محتوا بهتر است متناسب با نوع سرگرمی ارائه شده در مجموعه باشد. این همخوانی، به تاثیرگذاری بیشتر کارت و در یاد ماندن آن کمک کرده و همچنین موجب تسهیل خوانش کارت ویزیت اختصاصی شما می‌شود. به همین منظور، انواع مختلفی از طراحی‌ها، برای مراکز سرگرمی متفاوت انجام شده است که شما می‌توانید بنا بر صلاح دید و سلیقه شخصی خود کارت ویزیت مناسب را تعیین کنید. تمامی طرح‌های موجود بعنوان نمونه در این صفحه، قابل انتخاب هستند و به صورت فایل لایه باز به شما ارائه میشوند. فایل‌های لایه باز قابل ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ می‌باشند که برای دریافت و ثبت اطلاعات مرکز تفریحی-سرگرمی شما آماده شده‌اند. خروجی این فایل‌ها، کارت ویزیت مرکز سرگرمی شماست که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین از نظر رزولوشن برای چاپ و پرینت مناسب است. اطلاعاتی که بر روی کارت های ویزیت سرگرمی نوشته میشوند، نمونه‌ای بیش نستند و بنا بر تصمیمتان قابل تغییر هستند و معمولا شامل عوامل زیر میشوند:
نام و مشخصات کامل مرکز، آدرس و شماره تماس، نوع فعالیت، لوگو مرکز و یا المان‌های مرتبط، آدرس دقیق شبکه‌های اجتماعی و اطلاعاتی که ممکن است دوست داشته باشید مشتریانتان در دید اول از آن‌ها اگاه شوند

پس فرصت را از دست نداده و از میان کارت‌های ویزیت ارائه شده انتخاب کنید!