کـارت ویزیـت مهد کــودک فرشـته‌ها

5,000 تومان

کارت ویزیتی شاد، رنگارنگ و زیبا

نکته: محتوای متنی روی کارت ویزیت حقیقی نیست و صرفا جنبه‌ی تزئینی دارد.

توضیحات

کارت ویزیت مهد کودک فرشـته

این روزها با توجه به زندگی مدرن و صنعتی، مشغله‌های روزمره و اشتغال والدین به کار در ساعات طولانی از روز، مهد کودک‌ها یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی کودکان را تشکیل می‌دهند. در این میان آن دسته از مهد کودک‌هایی می‌توانند به درآمدزایی، برندسازی و موفقیت دائمی بیاندیشند که به ساختن تصویری درست و دقیق از کار خود در ذهن والدین در کنار ایجاد جاذبه برای کودکان، بپردازند. به این منظور، طراحی کارت ویزیت مهد کودک به عنوان ابزاری برای معرفی و ارتباط‌گیری، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مراکز مختلف آموزشی و فرهنگی مرتبط با کودکان همواره به دنبال جلب نظر خانواده‌ها برای اعتمادسازی و نشان دادن توانمندی و اعتبار خود هستند. یکی از راه‌های نمایش کیفیت و نگاه کاری یک مجموعه، برخورداری از تبلیغات مناسب و جذاب است. این تبلیغات شامل دارا بودن یک کارت ویزیت هم راستا با خدمات ارائه شده در آن مرکز یعنی یک کارت ویزیت آموزشی است.

ویژگی‌های کارت ویزیت مهد کودک فرشـته

استفاده از رنگ‌های شاد و پر انرژی می‌تواند در کنار ارتباط‌گیری با کودک، به والدین نوید دهد که در ساعت‌هایی که در کنار فرزندان خود نیستند، محیطی پویا و سرزنده برای مراقبت و آموزش آنها تدارک دیده شده است. از طرفی درج تصاویر مناسب و اشکال مرتبط با فضای کودکانه، از نشانه‌های اهمیت ایجاد اتمسفری متناسب با سن و علایق بچه‌ها، برای کارت ویزیت مهد کودک است.

از سوی دیگر اشاره به خدمات ارائه شده در مرکز در کارت ویزیت مهد این امکان را فراهم می‌آورد که پدر و مادر‌ها به طور خلاصه با اهم فعالیت‌های مهد آشنا شوند و در جریان آموزش‌ها، اولویت‌ها و استانداردهای آن قرار گیرند. درج نام، آدرس و شماره تماس، امکان تعاملات آتی بین والدین و مهدکودک را فراهم می‌آورد و در کنار آن بستری برای جذب مخاطب از طریق معرفی افراد ایجاد می کند.

توضیحات تکمیلی

حالت

ویژگی‌ها

, ,

نوع

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کـارت ویزیـت مهد کــودک فرشـته‌ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *