کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان

11,000 تومان

کارت ویزیتی زیبا، امروزی و مینیمال

نکته: محتوای متنی روی کارت ویزیت حقیقی نیست و صرفا جنبه‌ی تزئینی دارد.

توضیحات

کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان

حوزه فعالیتی مشاوران همواره براساس تعامل متقابل، مکالمات و جلسات بنا شده است. مشاوران در بخش‌های مختلف، به پشتوانه تخصص خود به تبادل نظر با مخاطبان خود می‌پردازند. در این مسیر ارائه کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان برای توسعه مراودات اهمیت دارد.

یکی از بخش‌هایی که خدمات مشاوره‌ای در آن مطرح است، مشاوره املاک است. مخاطبان این مشاغل کاری کلیه اقشار جامعه را در بر می‌گیرند زیراکه این مشاغل مستقیما با حل یکی از ابتدایی‌ترین نیازهای بشر یعنی مسکن در ارتباط هستند.

با توجه به این نیاز تعدد مراکز مشاوره املاک بازاری رقابتی را پدید آورده است که برای بقا در آن باید به تبلیغات از طریق کارت ویزیت منحصر به فرد و استاندارد پرداخت. ویزیت کارت PSD همواره در نظر داشته با در نظر گرفتن استانداردهای طراحی یک کارت ویزیت شیک، کاربران و مخاطبان خود را به سوی رسیدن به اهداف تبلیغاتی خود همراهی کند.

طراحی و دانلود کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان

در این راستا ارائه یک کارت ویزیت به روز و خاص که در روند طراحی آن به جزئیات مرتبط با این شغل توجه شده است، می‌تواند چنین مجموعه‌ای را از دیگر فعالان این حوزه متمایز سازد.

کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان، باید از عناصر مربوط به شهرنشینی و ساختمان بهره ببرد. به همین علت در این کارت ویزیت مشاور املاک با تصاویر مربوطه طراحی شده و المان‌های شهری نظیر برج‌ها و ساختمان‌ها در آن لحاظ شده است. رنگ زمینه کارت به صورت تلفیقی از طیف طوسی و سفید انتخاب شده است تا فضای شهرنشینی را کنار ایجاد حس آرامش حاصل از این رنگ‌بندی خنثی و به روز، به فرد القا کند.

در بخش روی کارت نام مجموعه ثبت می‌شود و در قسمت پشتی، اطلاعات تماس شامل آدرس، وبسایت، شماره تماس و شبکه‌های اجتماعی موردنظر صاحبان این کسب و کار، درج می‌شوند.

توضیحات تکمیلی

ویژگی‌ها

, ,

حالت

نوع

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کارت ویزیت مشاور املاک و بنگاه بارمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *