کارت ویزیت آتلیه عکاسی سیاه و سفید

11,000 تومان

کارت ویزیتی حرفه‌ای، شیک و زیبا

نکته: محتوای متنی روی کارت ویزیت حقیقی نیست و صرفا جنبه‌ی تزئینی دارد.

توضیحات

کارت ویزیت آتلیه عکاسی سیاه و سفید

مشاغل آزاد با توجه به سبک کاری و ارتباط نزدیک و مستقیمی که با مخاطبان دارند باید از مدل‌های تبلیغاتی خود نهایت استفاده را داشته باشند. از طرفی بسته به نوع این مشاغل، سبک و سیاق مطرح شدن در جامعه هدف و بازار کاری، شیوه این تبلیغ متفاوت است. این موضوع برای فعالیت‎های هنری با توجه به طیف مخاطبانی که دارند و اهمیتی که بحث زیبایی و رعایت تکنیک و هارمونی‎ها برای فعالان این حوزه و نیز مخاطبان آن دارد، پیچیده‎تر و حساس‌تر است. کارت ویزیت آتلیه عکاسی سیاه و سفید با رعایت تمامی این استانداردها طراحی و پیاده‌سازی شده است.

از مشاغل هنری که به ارتباط و تعامل مستقیم با مشتریان نیاز دارد، عکاسی است. انجام امور عکاسی در آتلیه، از تهیه عکس برای انواع امور اداری و تشریفاتی تا ثبت لحظات حساس و مهم زندگی افراد به مانند جشن‌های عروسی گسترده است. این گستره، تنوع خدمات و اقشار مرتبط با این شغل را نشان می‌دهد و نیز بر برنامه‎ریزی، دقت و حسن سلیقه مورد نیاز برای انجام امور مربوط به آن تاکید می‌کند.

دانلود و طراحی فایل لایه باز کارت ویزیت آتلیه سیاه و سفید

برای سهولت ارتباط‌گیری با مخاطبان، انتشار کارت ویزیت اهمیت می‌یابد. کارت ویزیت آتلیه عکاسی سیاه و سفید با توجه به ذات هنری کار، باید بیش از دیگر کارت‌های مشابه از زیبایی و هماهنگی طرح و رنگ برخوردار باشد. به این منظور، در کارت ویزیت این آتلیه از تلفیق طیف‌های طوسی، سفید و مشکی استفاده شده است تا هم به روز بودن و هم زیبایی را لحاظ کند. علاوه بر انتخاب رنگ و فونت‌ها، بهره‌گیری از عکس‌های هنری و مرتبط که با فضای کلی کارت همخوانی دارد نیز بر زیبایی و ایجاد حال و هوای متناسب با موضوع کاری این کسب وکار افزوده است.

با توجه به لزوم امکان ارتباط‌گیری با آتلیه، در یک سمت این کارت ویزیت نام مجموعه درج شده است و در سمت دیگر فضایی برای نگارش آدرس، وب‌سایت، شماره تماس و شبکه‌های اجتماعی کاری احتمالی آتلیه وجود دارد.

توضیحات تکمیلی

ویژگی‌ها

, , ,

حالت

نوع

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کارت ویزیت آتلیه عکاسی سیاه و سفید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *